79

فریبکاری استادان قرن 21

1- آدم‌ها لاف عقل میزنند وداد سخن میدهند و باد در گلو می‌اندازند ولی اگر با دقت به سخنانشان گوش دهید می‌بینید که حرف‌هائی میزنند که متوجه معنی آن و حرف‌های ضد و نقیضی که میزنند نیستند.

از جمله آقای دکتر نیری دکتر فیزیک و دکتر عرفانی دکتر جامعه‌شناسی که به اتفاق آقای دکتر فروزنده دکتر فیزیک در تلویزیون اندیشه در بارۀ وجود خدا با آقای مصطفی حسینی طباطبائی از تهران بحث و گفتگو میکنند.

آقای دکتر نیری و آقای دکتر عرفانی هر دو میگویند ساینس یعنی علوم طبیعی و تجربی روی تجربه و تکرار قرار دارد. ولی هر دو بجای علم‌های تجربی که روی تجربه و تکرار قرار دارند به نظرهائی که افراد داده‌اند استفاده میکنند و میگویند فلانی و فلان شخص و فلان کس چنین عقیده و نظری در مورد پیدایش جهان یا ابدی بودن جهان داشته‌اند. در صورتیکه هر دوی این آقایان میدانند که اینکار قابل تجربه و تکرار نیست و نظریه‌ای بیش نیست. ولی آن را پای علم فیزیک و جامعه‌شناسی میگذارند.

در صورتیکه این‌ها علم به معنی ساینس و علوم تجربی نیست بلکه نظریه افراد است. این دو نفر یا جاهل و نادان هستند و نمیدانند چه میگویند یا آدم‌های متعصبی هستند که روی تعصب شدید خود با علم و اطلاع از مغالطه‌های خود میخواهند دیگران را فریب دهند. فیزیک علم و قطعی است مثل الاّکلنگ که اگر دو وزنه را روی چوبی قرار دهند و فاصله آنها با مرکز اتکاء چوب یکی نباشد اثر آنها با هم فرق میکند و این به تجربه ثابت شده و با تجربه جدید و تکرار آن به این واقعیت پی می‌برند یا در اثر مالش و اصطکاک گرما ایجاد میشود. این حقیقت با تجربه ثابت شده و قابل تجربه جدید و تکرار آن هست. ولی آیا این که جهان مادی است و از ابتدای بدون ابتدا از ازل بوده یا نه و توسط خداوند بوجود آمده و دو نظریه مادی و الهی را بوجود می‌آورد قابل تجربه و تکرار تجربه میباشد؟ آیا این دو جناب دکتر نادان یا فریبکار نیستند؟ آقای دکتر فروزنده که بطور ضمنی حرف‌های آنها را تأیید میکند به این حقیقت توجه ندارد؟

اما امروزه بودن خدا یعنی یک عقل کل جهانی قابل تجربه و تکرار آن میباشد. چون روابط ریاضی مبهوت کننده قرآن سه چیز را نشان میدهد. یکی وجود خدا یکی الهی بودن قرآن و یکی رسالت محمد ص. کسی که کوچکترین شکلی در این مورد دارد میتواند آن را با کامپیوتر و هر ماشین حساب دیگری محاسبه کند و ببیند درست است یا نه؟ این حقیقت را در بحث معجزه ریاضی قرآن در آخر کتاب ترجمه روان فارسی قرآن میتوانید ببینید و بخوانید. اگر ندارید میتوانید از تلفن 19493781795 در آمریکا بخواهید تا برای شما فرستاده شود. البته بطور مجانی. البته اگر خواستید بحکم مسلمانی در نشر حقیقت اسلام شرکت کنید هر مقدار که بعنوان جهاد مالی که خواستید میتوانید به آدرس آن بفرستید. و اگر مسلمان نیستید بحکم انسانیّت و نشر حقیقت میتوانید این مبلغ را بفرستید یا این مطلب را فتوکپی یا E.mail کنید تا دیگران این حقیقت را بدانند. چون امکان ندارد این محاسبات توسط یک نفر بیسواد 14 قرن بیش عربستان یا مردم بیسواد آن صورت گرفته باشد. چون ارقام آن بالاتر از محاسبات ما و نجومی میباشد. سایت eholyquran.com را ببینید.

چون آیه 48 عنکبوت سوره 29 قرآن میفرماید: تو (ای محمد ص) قبلاً نمیتوانستی کتابی بخوانی و چیزی بنویسی، چون در آنصورت کسانی که میخواستند پیغمبری و رسالت تو را باطل کنند دچار شک میشدند. ولی امروزه جای شک و تردید با تجربی شدن و تکرار این محاسبات باقی نمی‌ماند. بخصوص که محمد ص نمی‌دانست در چه زمانی میمیرد که این محاسبات را درست انجام دهد. آقای دکتر نیری و دکتر عرفانی و دکتر فروزنده هم بحکم انسانیت و بیان حقیقتی که تا بحال نمیدانستند و از آن بی اطلاع بودند باید اینکار را بکنند و در نشر آن بکوشند. وگرنه نشان میدهد که دروغ میگویند و خواستار حقیقت و بیان آن نیستند.

ممکن است مرا به علت مسلمان بودنم به داشتن تعصب متهم کنند ولی تجربه این حقیقت و محاسبه آن نشان میدهد که این مطلب حقیقت دارد یا نه؟ ولی باید توجه به یک حقیقت داشت که تمامی روحانی نماهای ادیان گوناگون دین را دکان کسب مخارج زندگی خود و خانواده خود کرده بودند و دین فروشی میکردند. از بی اطلاعی مردم سوء استفاده میکردند. چون آیه 25 حدید سوره 57 میفرماید: بدون کوچکترین شک و تردیدی تمام پیغمبرانمان را با دلیل‌های روشن و کتاب و وسیله سنجش (کارهائی که برای ساختن یک دنیای پاک لازم است) فرستادیم تا مردم عدالت را در جهان برقرار کنند... عدالتی که در قرن 21 که قدرتمندان از آن و حقوق بشر صحبت میکنند و عملاً با قدرتی که دارند پایمال میکنند در جهان وجود ندارد و مردم خواستار و تشنه آن هستند. در این راه تمام دینداران و اصلاح طلبان باید متحداً با مال و جانشان کوشش کنند. چون آیه 103 آل‌عمران سوره 3 میفرماید: همگی به قرآن (رشته الهی) بچسبید و تفرقه نداشته باشید. چون تفرقه مطابق آیه 31 و 32 روم سوره 30 کار مشرکین است که هر دسته از یکنفر پیروی میکنند و آیه 15 حجرات سوره 49 میفرماید: افراد با ایمان واقعی کسانی هستند که با مال و جانشان در راه خدا (یعنی اجرای خواست خدا و ساختن یک دنیای پاک) کوشش میکنند. اگر این کار را نکرده‌اند روی نادانی آنها از هدف دین و فریبکاری روحانی نماها بوده که آنها را با مسائل جزئی که ربطی به هدف دین و یا غرق شدن در تاریخ ساختگی گذشتگان که توسط افراد مغرض نوشته شده سرگرم کرده‌اند. آیه 31 نساء سوره 4 و آیه 134 بقره سوره 2 را بخوانید.